Головна сторінка Секрет успіху Формула мільйонера
Формула мільйонера Print

Рецепт успіху від…

 

Генрі Форда

«Ентузіазм – це сила, яка направляє ваші надії до зірок. Це блиск у ваших очах, це особлива хватка у руці, заряд непереборної волі  та енергія, яка реалізує ваші ідеї.»

 

Браяна Трейсі

«Життя людини стає справді великим, коли вона встановлює для себе мету, у яку по-справжньому вірить, до якої по-справжньому прагне, і якій віддає все своє серце і душу.»

 

Гілберта Арландуоте

«Коли стрілок не поцілює у мішень, він шукає помилку насамперед у собі. Причиною промаху при стрільбі ніколи не є мішень. Щоб покращити попадання у ціль покращуйте себе»

 

Еріка Баттерворта

«Багатство – це не просто володіння різними предметами. Це усвідомлення, яке притягує ці предмети. Багатство – це спосіб життя і спосіб мислення, а не лише гроші і речі. Бідність – це також спосіб життя і спосіб мислення, а не нестача грошей чи речей.»

 

Джеймса Лі Валентайна

«Багато хто вважає, що їхньою найбільшою перевагою є гроші, але вони помиляються. Навіть якщо ви втратите частину грошей, у вас все ще буде можливість збільшити їхню суму, навіть набагато більше, ніж раніше. Але якщо ви втратите час, він вже не повернеться. Ви просто втратите частину свого життя, і жодні гроші вам його не повернуть. Тому витрачайте час з мудрістю. Керуйте часом, розставляючи пріоритети у своїх задачах.»