Головна сторінка Новини Новини Відкриття бізнес-школи!

Думка в дарунок

Нажити багато грошей - хоробрість; зберегти їх - мудрість, а уміло витрачати - мистецтво.

 Бертольд  Авербах

Відкриття бізнес-школи! Print

10 жовтня відбулося святкове відкриття бізнес-школи «Мільйон – це просто!» Після урочистого перерізання червоної стрічки, привітання учасників та вручення подарункових блокнотів, перейшли безпосередньо до знайомства. Але у бізнес-школі знайомляться незвичним способом. «Юним бізнесменам» було запропоновано відірвати від рулону туалетного паперу шматок бажаного розміру, скручуючи який вони розповідали про себе, у кого був 2-метровий шматок, тому довелося розкривати усі «секрети» своєї біографії!

Перший тренінг мав назву «Звідки беруться гроші?»: його учасники довідалися про види  (товарні, забезпечені, кредитні та фіатні) та історію грошей, про різні платіжні системи (чеки, кредитні картки, смарт-карти, електронні гроші) та елементи захисту банкнот, які розглядали під лупою та перевіряли на інфрачервоному детекторі валют.

Найбільше учням бізнес-школи сподобалася гра «Гроші майбутнього»: уявивши себе головою Національного банку країни N, вони запропонували проект грошової реформи – розробили макети нових купюр з захисними знаками та портретним зображенням авторитетної особи країни. Проекти були настільки цікавими, що їх вже можна подавати на розгляд  до Нацбанку.

Вітаємо «юних бізнесменів» зі вступом до бізнес-школи! Наполегливості та успішних бізнес-ідей!

Наступний тренінг відбудеться 21 листопада об 11:00.

 

 3_1 2_1

 1_1 8_1

5_1 6_1

7_1 4_1