Думка в дарунок

Будь-яка комерція - це спроба передбачити майбутнє.

С. Батлер

Закони успіху Print

 

Тренінг №2  

21 листопада учасники бізнес-школи зібралися на тренінг, присвячений законам успіху та психологічним установкам на досягнення поставленої мети.

У школі з`явилося четверо новачків, які показали себе як цілеспрямовані особистості, були дуже активними і комунікабельними.

У сучасному діловому світі надзвичайно важливою є точність інформації. «Юні бізнесмени» на власному досвіді переконалися у цьому, переказуючи казку «Ріпка» на новий лад один одному. До останнього оповідача дійшла настільки перекручена інформація, яка вже не мала навіть логіки, не говорячи вже про деталі, а якщо це у житті, то мова йтиме вже про слухи. Звичайно, завдання було веселим, але водночас і повчальним: будь-яку інформацію слід перепровіряти, звертатись  до різних джерел.

Сподобалося дітям грати й у рольову гру «Знайомство». Усі поділилися на пари і протягом 5 хвилин спробували дізнатися один про одного по-максимуму, а потім слід було втілитися в образ партнера і від його імені розповісти про нього. У ході гри акцент робився на запам`ятовуванні інформативних деталей та ораторському мистецтві, вмінні якнайкраще подати себе перед публікою. Усі гарно попрацювали і сподіваємося, після заняття кожен вийшов з думкою, що точно зможе досягти усього бажаного! Головне: обрати правильний напрямок і визначитися зі своїми бажаннями!

 

   img_3921_1   img_3925_1   img_3926_1   img_3929_1   img_3927_1  img_3930_1