Головна сторінка Новини Новини Бізнес-школа набирає обертів…

Думка в дарунок

Нажити багато грошей - хоробрість; зберегти їх - мудрість, а уміло витрачати - мистецтво.

 Бертольд  Авербах

Бізнес-школа набирає обертів… Print

 

Наступний тренінг «Кредит – шлях до розвитку» відбудеться 19 грудня у День Святого Миколая. Це останній шанс для тих, хто ще роздумував, приєднатися! 

 

 

Чи вмієте ви хоча б мріяти «на широку ногу»?

 

 Виявляється, що уявити себе студенткою Гарварду навіть страшно, а жити через 10 років учасники бізнес-школи планують у маленькій найманій квартирці!!! Та що ж це коїться? Ми що себе не любимо, недооцінюємо – а тому одразу ж програмуємо на «мінімальний розвиток»? Стоп! Досить! Вмикаємо программу «Перезавантаження» і крокуємо на новий рівень!

Ну от: одразу ж захотілося побувати у 25 країнах світу, жити на Маямі, бути здоровим, фінансово незалежним, здобути перемогу у проекті «Мільйон – це просто!», написати цікаву книжку, стати відомою співачкою, їздити на «Ауді» і мати маленьку донечку! Це вже трохи схоже на план Успішної Людини, ба навіть Переможця бізнес-школи! Вчимося думати позитивно і розуміти, чого ми хочемо у цьому житті!

З таким хорошим настроєм взялися до розбору активів-пасивів, ліквідності, надійності та дохідності фінансів. Теоретично «юні бізнесмени» дуже добре орієнтуються у цих «хитромудрих» термінах, особливо хлопці Гліб та Петро. А от у практичному завданні – рольовій грі – все вийшло як у житті. Підраховуючи баланс сімейного бюджету та розробляючи стратегію досягнення конкретних фінансових цілей хлопці пішли на поводу у дівчат, які у статті витрат (причому немаленьких!) включили косметику, біжутерію, незаплановану покупку холодильника та поїздку до Криму. Але незважаючи на деякі помилки, за підрахунками сімя Дроботенко змогла б за 9 місяців (навіть не за рік!) виплатити залишок по кредиту, а сім`я Тигипко - придбати відеообладнання за 12 000 грн.

То ж робимо висновки, панове: основний бюджет сім`ї слід ПЛАНУВАТИ!

 img_0491_ img_0492_ img_0494_ img_0498_