Головна сторінка Про проект Про проект Церемонія нагородження випускників бізнес-школи 2011 р.
Церемонія нагородження випускників бізнес-школи 2011 р. Print
Яскравий фінал під гучні фанфари…

«Подорож у тисячу миль починається з першого кроку»
Лао Цзи

Стоп-кадр: Щасливі задоволені обличчя, вітання та шалені обійми друзів, у руках величезний торт з логотипом бізнес-школи «Мільйон – це просто!», оплески глядачів – це справжній успіх юних бізнесменів Петра Горбунова, Гліба Коваленка, Анастасії Ігнатенко та Юлії Моргун.
А починалося все з впевненого чи не дуже  рішення підлітків пройти курс навчання у бізнес-школі: їх не злякали тренінги і домашні завдання, страшні слова типу овердрафт чи транш, вони старанно готували ораторські виступи, розраховували сімейний бюджет, складали бізнес-плани, і 27 квітня Велика Четвірка най витриваліших дійшла до фіналу. І це було останнє випробування інтелекту у конкурсі «Фінансовий консультант», маркетингових здібностей на «Аукціоні», під час якого Петру Горбунову вдалося продати магнітик з логотипом проекту за 60 гривень, та ораторського мистецтва, яке бізнес-юніори продемонстрували, захищаючи бізнес-проекти.
Абсолютно харизматичним був виступ сміливої та відвертої Насті Ігнатенко, яка завжди відстоює свою позицію – справжній лідер! Її ідея – відкриття лавки декоративного мила стала третьою за рішенням компетентного журі, яке очолив голова правління кредитної спілки «Народна довіра», він же ініціатор проекту та головний спонсор, Олександр Дмитрович Синюк. З його рук Настя отримала сертифікат на 250 грн.
Енергійний, самовпевнений, рішучий джентльмен Гліб Коваленко запропонував бізнес-план фотостудії «Колаж» з унікальною послугою: створенням та збереженням особистих архівів кожного бажаючого. Ця ідея принесла йому друге місце та 500 грн.!
А переможцем став справжній оригінал і новатор Петро Горбунов, який вирізняється нестандартним мисленням. Глобально проаналізувавши ситуацію зі здоров`ям в Україні та у світі, Петро зконцентрувався на ідеї: магазин здорового харчування «Без ГМО», трендом якого буде полуниця у формі сердечок. Ця ідея та впевнена презентація припала до душі усім членам журі, особливо Анні Валеріївні Лісовій, директору книготоргівельної мережі «Учбова книга», відгуки та коментарі якої були схвальними. І саме Петро отримав сертифікат у 1000 грн.
Та головне не призи і подарунки, а перемога над собою, про що говорила Юлії Моргун, яка посіла почесне четверте місце і дуже засмутилася через це, пані Ірина Корольова, начальник управління культури ХОДА, розповідаючи про власні поразки і перемоги у театральній сфері. Вона ж вручила Юлії ваучер на 400 грн для придбання книг у мережі «Учбова книга».
А ще учасники бізнес-школи стали справжніми друзями і, можливо, в майбутньому створять спільну компанію! Хто знає?!
Розуміючи необхідність фінансової просвіти серед підлітків. На фінальне бібліо-шоу «Думай і багатій!» підтримати випускників завітав заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Анатолійович Яценко. Він говорив про те, що сучасний підліток повинен володіти однією з ключових компетенцій людини ХХІ ст.. – бути грамотним користувачем продуктів фінансового ринку, адже від матеріального добробуту кожного окремого громадянина залежить економічне процвітання держави вцілому!

1 6 4 8 10

 

Детальніше на: http://www.ndovira.com/ua/main/?ELEMENT_ID=296