Головна сторінка Новини Новини Бізнес-школа відтепер і в області!

Думка в дарунок

Будь-яка комерція - це спроба передбачити майбутнє.

С. Батлер

Бізнес-школа відтепер і в області! Print

Бізнес-школа «Мільйон – це просто» успішно розгортає свою діяльність уже і в Херсонській області! У 2013-2014 навчальному році до нас приєдналися старшокласники із шести районів: Каховки, Нової Каховки, Каланчака, Чаплинки, Голої Пристані та Скадовську, бо підлітки добре розуміють важливість економічної та фінансової освіти для кожної сучасної людини.

Заняття у бізнес-школі тривають з жовтня 2013 по квітень 2014 рр.

Форма навчання: очна, заочна. Навчальний матеріал викладається за допомогою скайп-занять, вебінарів та тренінгів.

Юні бізнесмени дізнаються про історію грошей від давнини до сучасності, від металевих до електронних; навчаться планувати сімейний бюджет, адже запорукою фінансового успіху є не тільки вміння гроші заробити, а й грамотно їх заощадити; а також довідаються про суттєву різницю між кредитами та депозитами у забезпеченні власного фінансового майбутнього. Студенти бізнес-школи спробують себе і в ролі інвесторів та страхових агентів. А наприкінці навчального семестру кожен з них, після відповідного тренінгу, буде здатен виділити перспективну бізнес-ідею і розробить самостійно бізнес-план, який і стане «дипломною», випускною роботою юного фінансиста.

Окрім суто «фінансових» тем, юні лідери братимуть уроки успіху від відомих людей, оволодіють ораторським мистецтвом та комп’ютерними технологіями для бізнесу, створять рекламну кампанію для своїй фірми, розроблять вдалу назву для фірми, її слоган, логотип. А ще подбають про власний діловий імідж. Тренінги з психології допоможуть завзятим бізнесменам стати упевненими у собі і навчать досягати власної мети.

Завершенням фінансової освіти стане «випускний» для фіналістів: ток-шоу, на якому переможець із кожного району представить власний бізнес-проект і змагатиметься за цінні призи (планшет та електронні книги-«рідери»).

Нагадуємо, що всі бажаючі школярі (із Каховки, Нової Каховки, Каланчака, Чаплинки, Голої Пристані та Скадовську) ще мають шанс приєднатися до нас.

Ми віримо у тебе – повір у себе і ти!