Головна сторінка Новини Новини Виїзний тренінг у Каховці та Новій Каховці

Думка в дарунок

Нажити багато грошей - хоробрість; зберегти їх - мудрість, а уміло витрачати - мистецтво.

 Бертольд  Авербах

Виїзний тренінг у Каховці та Новій Каховці Print

22 грудня тренери бізнес-школи Олена та Юлія відвідали своїх студентів із Каховки та Нової Каховки.

У недільний день діти, що вже задумуються над власним бізнес-проектом, прийшли до районної дитячої бібліотеки, щоб дізнатися безпосередньо від фахівця фінансової справи Олени Синюк про форми організації власної справи. Юні бізнесмени задавали питання, їх цікавили всі нюанси заснування підприємства, які вони при цьому мусили б сплачувати податки та соціальні внески.

Від Юлії Чернієнко вони дізналися про основні принципи побудови гарного публічного виступу та деякі техніки ораторського мистецтва. А також як правильно створити та оформити слайд-презентацію і як краще представити власну бізнес-ідею.

Ще на підлітків чекали цікаві тренінгові ігри. На початку зустрічі, поспілкувавшись із сусідом, діти мали якнайкраще представити свого співрозмовника. Наступні завдання мали сформувати у дітей навички досягнення власної цілі, а також взаєморозуміння та товариськості.

Всім припала до душі неформальна приязна атмосфера, а тренерам бізнес-школи було приємно поспілкуватися зі своїми цілеспрямованими та зацікавленими учнями. Також для нас стало відкриттям, що старшокласниця із Каховки вже після кількох занять у бізнес-школі «Мільйон – це просто» вирішила стати економістом.

А наостанок за допомогою приладу «Фортуна удачі» кожен учасник мав змогу «погадати» - дізнатися, яких зусиль докласти, аби збулася головна мрія у наступаючому 2014 році.

011 02 044 06055 03