Головна сторінка Новини Новини Бізнес-ідея, варта мільйону!

Думка в дарунок

Нажити багато грошей - хоробрість; зберегти їх - мудрість, а уміло витрачати - мистецтво.

 Бертольд  Авербах

Бізнес-ідея, варта мільйону! Print

28 травня об 11.00 на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» відбувся випускний у бібліотечній бізнес-школі у формі бізнес-перегонів «На старт за мільйоном!» Шість фіналістів, змагаючись за цінні призи, захищали власні бізнес-проекти!

Учасниками фінальних змагань стали: Тульчин Оксана (м. Гола Пристань) з бізнес-ідеєю крамниці-кафетерію «ChocoBOOM»,  Горбенко Юлія (м. Каховка) – піцерія “Art Pizza”,  Кравченко Катерина (смт. Каланчак) – квітковий магазин “Розалі”,  Конончук Макар (м. Нова Каховка) – школа покера “Royal”, Озембловський Валерій (м. Скадовськ) – фотосалон «Фотомить»,  Булюк Крістіна (смт. Чаплинка) – дозвільно-виховний центр «Вихідний для мами».

Підтримати фіналіста від свого району приїхали й інші учні Бізнес-школи, які подавали на відбірковий етап і свої роботи, а також координатори  від районних бібліотек.

f5

Ведучими свята були призначені всім відомі літературні персонажі Остап Бендер та Еллочка Людожерка, які прибули на нього з метою «запозичити» кращу бізнес-ідею та розбагатіти на ній. Однак, не дивлячись на це, зі своєю роллю конферансьє вони впоралися блискуче!

f6

Конкурсні роботи оцінювались за такими критеріями:  оригінальність бізнес-ідеї, перспективність реалізації бізнес-плану, інвестиційний план, презентабельність (зовнішнє оформлення робіт).

Оцінювало бізнес-проекти фіналістів авторитетне журі:

Яценко Андрій Анатолійович – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації;

Граділь Андрій Іванович – начальник Управління Національного Банку України в Херсонській області;

Волковська Вікторія Олегівна – президент Всеукраїнської Асоціації  Кредитних Спілок;

Ерік Блайт – керівник проекту USAID «АнроІнвест в Україні»;

Лісова Анна Валеріївна – директор книготорговельної мережі «Учбова книга», голова бібліотечної ради ХОБД імені Дніпрової Чайки.

f4

Привітати юних бізнесменів виявили бажання і почесні гості свята:

Бардашевська Анна Іванівна - директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки;

Олександр Синюк – голова правління кредитної спілки «Народна довіра»;

Мазур Ігор Романович – в. о. начальника управління культури ОДА;

Келеберда Ксенія Борисівна – гол. редактор обласної газети «Джерела»;

Стремоусов Кирило Сергійович – директор інформаційного агентства «Таврія-NEWS»;

Стремоусова Оксана – координатор І етапу проекту;

Антипенко Іван – вл. кореспондент всеукраїнської газети «День»;

Жнивін Андрій Юрійович – регіональний представник міжнародного видавництва SVS «Сіті Медіа».

f9

Історією успіху власного бізнесу поділився й присутній на святі Олександр Долинко – ініціатор унікального проекту «Зелені хутори Таврії».

Окрім церемонії захисту робіт та нагородження кращих, всі юні бізнесмени взяли участь у пошуково-пізнавальному квесті на базі «Зелених хуторів Таврії»!

f7

Там вони виконували серію завдань, аби віднайти сховані кмітливим ведучим свята – «великим комбінатором» Остапом Бендером – призи. Підлітки відвідали дачу Еллочки Людожерки, світлицю Солохи, Чортів хутір, обійстя Кота Базиліо та садок Лисиці Аліси. Пригода завершилася благополучно – після дуельної гри у шахи Остап повернув заслужені призи.

f3

Отже, згідно з рішенням журі, на завершальній події дня – святковій церемонії – було оголошено переможців фінального змагання і вручено дипломи та призи.

Автором бізнес-ідеї, вартої мільйону, визнали Булюк Крістіну із Чаплинки. Саме вона посіла І місце. Її ідея дозвільно-виховного центру «Вихідний для мами» здобула прихильність журі та принесла її власниці, окрім перемоги, сучасний стильний планшет.

f2

А почесні призові ІІ і ІІІ місця посіли відповідно Тульчин Оксана з Голої Пристані та Кравченко Катерина з Каланчака з такими проектами: крамниці-кафетерію «ChocoBoom» та квітковим магазином «Розалі». Ці юні бізнес-леді за свої не менш перспективні ідеї власного бізнесу отримали електронні книги-читанки.

Інші фіналісти теж були відзначені дипломами та заохочувальними подарунками.

f1

Святкове дійство організував колектив Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки за спонсорської підтримки кредитної спілки «Народна довіра» та проекту USAID «АнроІнвест в Україні».

Роблячи підсумки, хочемо подякувати всім координаторам та партнерам «Бізнес-школи «Мільойн – це просто» онлайн», а також креативним бібліотекарям обласної та районних бібліотек Херсонщини і педагогам «юних бізнесменів», які доклали зусиль, аби це свято відбулося на вищому рівні.